Firmamız İnşaat makinaları yedek parça satıcısı ve servisi, olup, iş ve inşaat makinaları konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize :

JCB - HYUNDAI - KAWASAKI - MITSUBISHI - KOMATSU - HİDROMEK - HITACHI -CUMMINS - PERKINS – ISUZU – CASE – MANN – MERCEDES - ATLAS COPCO – CATERPILLAR – VOLVO – DAF - ZF - CLARK - DANA - NEWHOLLAND

ve diğer tüm iş makinaları ve iş makinaları ekipmanları, yedek parça ithalatı ve bakım onarım hizmeti vermektedir.

Müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda 2. el iş makinası alım ve satımında da destek vermekteyiz. Kurulduğumuz günden buyana ”Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve güven” ilkesini ön planda tuttuğumuz kurumumuzda müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarına ve teknolojik gelişmelere cevap verebilmek amacıyla her geçen gün genişlemeye ve yatırımlarımıza devam etmekteyiz.

BİMAK CNC Kalıp ve Makine
BİMAK OTOMOTİV SAN TİC LTD ŞTİ 2015 yılında ambalaj, beyaz eşya ve otomotiv sektörlerine yüksek kalitede ve yüksek performanslı enjeksiyon kalıbı üretmek amacı ile kurulmuştur. Şirketimiz kuruluş aşamasından itibaren isminde de vurgulandığı üzere teknoloji odaklı olmuş ve sektörü ile ilgili her türlü yeni teknolojiyi yakından takip etmektedir. Ürünlerinin kalite ve performansını arttırıcı ve maliyetlerini düşürücü yeni teknolojileri kendi üretim sistemine entegre ederek müşteri odaklı çalışmayı hedef edinmiştir. BİMAK OTOMOTİV olarak müşterilerimize hayal etmiş oldukları ürünlerin tasarımından, kalıp üretimine ve ürünün seri imalata hazır hale gelmesi için gerekli kontrol ekipmanlarının (kontrol fikstürleri) imalatına kadar çeşitli konularda hizmet etmekteyiz. Ayrıca kendi üretmiş olduğumuz veya başka üreticiler tarafından yapılmış olan kalıpların tamir-bakım işleri de tecrübeli kadromuz tarafından başarı ile yapılmaktadır.

Misyonumuz
İş makinaları konusunda müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun çözümü ve hizmeti sunmak.

Vizyonumuz:
İş makinaları konusunda yerel ve ulusal pazarda müşteri odaklı lider firma olmak.

Değerlerimiz:
- Müşterileri, çalışanları, tedarikçileri ve toplum için katma değer yaratarak çalışmak 
- Güvenilir , dürüst , etik değerlere ve çevreye saygılı olmak 
- Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak. 
- Yenilikçi ve dinamik olmak ve sürekli gelişmek.
- Çalışanlarının sürekli gelişimine olanak tanımak 
- Hedef odaklı çalışmak.